Movies
Ratings
1174
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
Master GardenerRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 1.5

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 2.5

The Boy and the HeronRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 2.5

28 Years LaterRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0

AftersunRated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 3.5