Series
Ratings
392
Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 2.5

My Happy EndRated ★ 3.0
더 인플루언서Rated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Love ScoutRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
CasheroRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0