Movies
Ratings
44
3670Rated ★ 5.0
The Biggest Little FarmRated ★ 5.0
Matthias and MaximeRated ★ 5.0
An Old LadyRated ★ 5.0
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Good TimeRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0

Baby DriverRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 3.0

The Face ReaderRated ★ 1.0
Gone GirlRated ★ 3.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.0

MementoRated ★ 3.0