Movies
Ratings
855
Look BackRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5

Chungking ExpressRated ★ 4.0

In the Mood for LoveRated ★ 4.5

Fallen AngelsRated ★ 3.5
HungerRated ★ 2.5

StreamingRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Omniscient ReaderRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0

The FabelmansRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0

NightcrawlerRated ★ 4.0

HereditaryRated ★ 3.5