Movies
Ratings
380
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0

ParasiteRated ★ 5.0

Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0

MoneyRated ★ 4.0

The ServantRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 4.5

Midnight RunnersRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0

Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5

The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5

The Chronicles of EvilRated ★ 4.0

Seven Years of NightRated ★ 2.5

The FortressRated ★ 4.0