Titles you rated
The People UpstairsRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0

Love in the Big CityRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 0.5
AnoraRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 0.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5

LolitaRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5

Decision to LeaveRated ★ 4.5

Perfect DaysRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0