Movies
Ratings
321
WickedRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Tale of TalesRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
UnderwaterRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
ContagionRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0

ExitRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0