Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
The Chinese FeastRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
C'mon C'monRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
eXistenZRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0

The FabelmansRated ★ 3.5

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 1.0