Titles you rated
Miss MermaidRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5

The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.0

Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0