Movies
Ratings
223
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5

ExitRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
The Pilgrim’s ProgressRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5

The NegotiationRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 3.0

The Spy Gone NorthRated ★ 3.5

Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.5