Movies
Ratings
435
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.5
SproutRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
12th Assistant DeaconRated ★ 3.5

GuestRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0

No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The FallRated ★ 3.5

HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5