Movies
Ratings
38
Life of PiRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 2.0
SignsRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0

Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Into the MirrorRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0