Movies
Ratings
120
No Other ChoiceRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5

I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
FollowingRated ★ 3.0

EscapeRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0

DriveRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 2.0

BrokerRated ★ 2.0

CobwebRated ★ 3.0

Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0

1987: When the Day ComesRated ★ 3.5