Movies
Ratings
291
ConclaveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5

MapadoRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
SpencerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5