Movies
Ratings
682
InfernoRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
ColoniaRated ★ 4.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0

The Man Standing NextRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5

ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0

MoneyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5

Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0

Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0