Movies
Ratings
388
The Final SemesterRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
Avicii - I'm TimRated ★ 4.0

Source CodeRated ★ 3.5
Five Feet ApartRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5