Movies
Ratings
196

The 100th Love with YouRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0

HarbinRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0

My Hero Academia: You're NextRated ★ 3.0
The Room Next DoorRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0

The Dream SongsRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
When the Light BreaksRated ★ 4.0