Movies
Ratings
2371
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5

Triangle of SadnessRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 2.0
Asteroid CityRated ★ 3.0

By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 1.0

Our SeasonRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5

Past LivesRated ★ 2.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.0