Movies
Ratings
709
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0

BugoniaRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Blue VelvetRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Nobody 2Rated ★ 2.5
AfflictedRated ★ 2.5

BallerinaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 3.5
What Did Jack DoRated ★ 2.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5

My Neighbor TotoroRated ★ 4.5

SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0