Movies
Ratings
1084

No Other ChoiceRated ★ 3.5

BugoniaRated ★ 4.0
Inland EmpireRated ★ 4.0
AprileRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 3.0
FlowRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
Toni ErdmannRated ★ 3.5
IbelinRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
The PupilsRated ★ 4.0
La ChimeraRated ★ 5.0
The Death of David CronenbergRated ★ 2.5
The NestRated ★ 3.0
CameraRated ★ 3.0
From the DrainRated ★ 1.0
TransferRated ★ 2.0
PaulineRated ★ 3.5
Petite MamanRated ★ 3.5