Titles you rated

SpencerRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
CloserRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0

The Kirishima ThingRated ★ 5.0

E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0

Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
After the StormRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.5
MiraiRated ★ 4.5

After the RainRated ★ 3.0
Let's Go, Jets!Rated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.5
Piece of CakeRated ★ 4.0
Tremble All You WantRated ★ 4.0