Titles you rated
There's Something About MaryRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
My Name Is KIM Bok-DongRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5
Unicorn StoreRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0

I Can SpeakRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5