Movies
Ratings
673

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 5.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
GlassRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The China HustleRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 4.5

NightcrawlerRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0