Movies
Ratings
97
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 4.5
HomecamRated ★ 4.0
Murder ReportRated ★ 3.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 2.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
VictoryRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0

Moonlit WinterRated ★ 4.5

Love in the Big CityRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5