Titles you rated
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
La StradaRated ★ 4.5
La Dolce VitaRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
VampyrRated ★ 3.0
L'AtalanteRated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 3.5
Lost HighwayRated ★ 3.0
The Elephant ManRated ★ 3.5
EraserheadRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Bicycle ThievesRated ★ 4.5
QueerRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
City LightsRated ★ 4.0