Movies
Ratings
1438
A ManRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
Patriot GamesRated ★ 3.5
Last Tango in ParisRated ★ 2.0
Barry LyndonRated ★ 2.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 2.0
My Small LandRated ★ 2.5
Under the Open SkyRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
AlienRated ★ 3.5
The Last DuelRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.0
SwallowRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
Coming 2 AmericaRated ★ 2.0
Sunk into The WombRated ★ 1.5
StagecoachRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0