Movies
Ratings
363
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 4.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The ApprenticeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0- BlackBerryRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Fallen AngelsRated ★ 2.0
ChefRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0