Movies
Ratings
139
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
NopeRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 4.5
AlienoidRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- BargainRated ★ 4.5
TitaneRated ★ 5.0- Life After BOB: The Chalice StudyRated ★ 5.0
BrokerRated ★ 3.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
CodaRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 5.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.5- Life Is But a DreamRated ★ 5.0