Movies
Ratings
200
The Shape of WaterRated ★ 4.5- Spring NightRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
RosettaRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 1.0- The Old Woman with the KnifeRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.0
- Young Adult MattersRated ★ 2.5