Movies
Ratings
494
Drive My CarRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Goodbye AgainRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 5.0
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 4.5
TomboyRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0- Fall in Love at First KissRated ★ 0.5
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 1.5
Eat Pray LoveRated ★ 1.5
P.S. I Love YouRated ★ 0.5
PajuRated ★ 2.5
IncendiesRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Yves Saint LaurentRated ★ 4.0