Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Leave the World BehindRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0