Titles you rated
- The Lost DaughterRated ★ 4.0
Nightmare AlleyRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 4.5
Jungle CruiseRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
No Time to DieRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5
DuneRated ★ 4.5
Beautiful BoyRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
In the HeightsRated ★ 3.5
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 3.5