Movies
Ratings
47
The Woman Who RanRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 4.5
The Light Between OceansRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0- The RemnantsRated ★ 4.5
- 2 DoorsRated ★ 3.5
- One Nation, One KingRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Two Days, One NightRated ★ 5.0
The World of UsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
The Best of EnemiesRated ★ 4.0- Great PatrioteersRated ★ 2.0
NightcrawlerRated ★ 4.5