Titles you rated
Untold ScandalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- PapermanRated ★ 4.0
RushRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0