Movies
Ratings
737
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
Take OffRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
VivariumRated ★ 3.0
LambRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5
No Time to DieRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
Phantom ThreadRated ★ 3.5