Movies
Ratings
168
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0