Movies
Ratings
1272- DesexRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
LegionRated ★ 1.0
DuneRated ★ 0.5
Another RoundRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The Electrical Life of Louis WainRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
VendettaRated ★ 2.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.5
The MauritanianRated ★ 3.5