Movies
Ratings
390
MinariRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExitRated ★ 1.5
SleepRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
CodaRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
StokerRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Planck constantRated ★ 2.5