Movies
Ratings
126
ExhumaRated ★ 3.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Book of FishRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0- MicrohabitatRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0