Movies
Ratings
432
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0- Set It UpRated ★ 2.5
Days of Being WildRated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Miles AheadRated ★ 3.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 5.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.5