Titles you rated
- The Edge of DemocracyRated ★ 5.0

John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5- Always Be My MaybeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
DenialRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
ViceRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 1.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5