Titles you rated
Next SoheeRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
The Nice GuysRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0