Movies
Ratings
582
The IntouchablesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The 08th MS Team - Miller's ReportRated ★ 2.0
The Dark KnightRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 1.0
After LifeRated ★ 4.0