Movies
Ratings
164
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
StokerRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0- To the BoneRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0