Movies
Ratings
371
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0
LucaRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0