Movies
Ratings
757- No Other ChoiceRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0