Movies
Ratings
45
Anna KareninaRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
The TableRated ★ 5.0
A Story of YonosukeRated ★ 5.0
OculusRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 4.0- How Long Will I Love URated ★ 3.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5