Movies
Ratings
19
The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
12 Angry MenRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5- Therapy for a VampireRated ★ 0.5
Black Box DiariesRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Cold FishRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Bad MomsRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 1.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 5.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.5