Movies
Ratings
599- MaterialistsRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Moving OnRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
HamletRated ★ 3.5
OpheliaRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 3.5- Pain HustlersRated ★ 3.0
- Leave the World BehindRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5- BallerinaRated ★ 3.0