Movies
Ratings
449
ExhumaRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
- Kill BoksoonRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
CureRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5- Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 1.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 3.5